Наразі розділ пустий.

Форми бланків звітності

Електронні сервіси все глибше і глибше проникають у наше життя. Бухгалтерську роботу вже важко уявити без сучасних ком’ютерів, інтернету, різноманітного програмного забезпечення, яке полегшує спілкування між різними контролюючими органами і підприємством. Звіти до фіскальних та інших контролюючих органів потрібно подавати всім, і тим в кого є сучасна техніка і тим в кого її ще немає.

Бланки звітності ще не вийшли з повсякденної роботи бухгалтерів підприємств та підприємців. Змінюються закони, змінюються підходи в оподаткуванні, а разом з ними змінюються і форми звітності, форми бланків звітів, їх додатки, терміни подання, показники, назви, структура. Змінюють назви державні структури. І в цій круговерті звіти бухгалтерів, які подають на паперових носіях також змінюються. Ще не всі державні структури модернізували до сучасного рівня. І бланки звітів в таких структурах і надалі продовжують приймати на паперових носіях. Ще не кожен підприємець може придбати найсучасніше обладнання та програмне забезпечення для подання звітів в електронному виді. А відтак і надалі продовжують подавати звіти на бланках в паперовому виді.

Законодавчі органи публікують зміни, створюють нові форми звітів і бланків. Ці зміни можна знайти в мережі інтернет на сайтах державних установ. Бланки для скачування у вільному доступі не мають завершеного виду для друкування на принтері або перенесенні на паперовий носій. Користуватися такими бланками вкрай незручно. А заповнювати від руки неможливо.

Ми йдемо вперед. Але є і ті, хто не крокує так швидко. Працівники компанії постійно відслідковують останні зміни в податковому законодавстві. Вносять зміни у паперові носії та друкують на власному обладнанні. Наш магазин надає можливість переглянути останні форми бланків бухгалтерських звітів, додатків до них, а також придбати їх у будь-якій кількості. Їх зручно заповнювати і подавати у контролюючі органи.