Про нас

Приватне підприємство фірма «Прінт-Експрес» розпочало свою діяльність у 1998 році. Основною діяльністю було виготовлення поліграфічної продукції на замовлення та реалізація бухгалтерської бланкової та журнальної продукції. Поступово реалізація бланкової продукції доповнювалася канцелярськими товарами. І на даний момент ми займаємо не останнє місце по забезпеченню офісів канцелярським приладдям бланками та бухгалтерською документацією. Вся поліграфічна продукція, що представлена в магазині (бланки, бухгалтерські книги) виготовлена на власному обладнанні висококваліфікованими працівниками. Але час не зупиняється і нові технології прийшли у наше життя. Назріла необхідність покращення сервісу обслуговування покупців і ось ми в мережі продовжуємо забезпечувати усім необхідним офіси та бухгалтерії підприємств канцтоварами, бланками, журнальною продукцією, виготовляти чорно-білу та кольорову поліграфічну продукцію на замовлення.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо продовжувати вперто трудитись, надаючи високий рівень сервісу та індивідуальний підхід до кожного відвідувача. Це наше першочергове завдання і приємне зобов’язання.

Як ви встигнете впевнитися, ціни в нашому магазині конкурентні та демократичні, більш того, постійні клієнти отримують персональні знижки.

Безпечність покупок

Купувати в нашому магазині також безпечно, як в іншому реальному магазині, так як ми провадимо абсолютно легальну діяльність і маємо всі необхідні документи для роботи з Вами. Ми присутні як у віртуальності, так і в реальності. Фізична адреса нашого магазину м.Рівне, вул.С.Петлюри, 7. В магазині фірми "Прінт-Експрес" Ви можете придбати бухгалтерські бланки, бланки накладних, рахунків офіціанта, квитків на автобус, подорожніх листів, бухгалтеські книги і журнали (касова книга, головна книга, книги обліку розрахункових операцій і т.д.), якісні канцтовари на будь-який смак та гаманець.

У Вас велике замовлення?

Якщо у Вас велике замовлення, Ви можете зв’язатися з нами і обговорити можливість надання персональних знижок. В будь-якому випадку ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.