Оплата та доставка

Доставка товарів по м.Рівне.

Пропонуємо адресну доставку будь-яких товарів, придбаних у нашому магазині в межах м.Рівне

Вартість доставки в межах міста Рівне 40 грн. Безкоштовна доставка здійснюється лише по м.Рівне за умови купівлі товарів на суму від 1000 грн. Якщо у замовленні лише офісний папір, мінімальне замовлення 15 пачок.

Щоденний продаж гуртом і в роздріб здійснюється на офіційному сайті магазину. Бланкову продукцію та канцтовари Ви також можете придбати за фізичною адресою магазину, що вказана у контактній інформації.

Усі товари сертифіковані, відповідають заявленій якості. Широкий асортимент канцелярій та бланкової продукції дозволить Вам підібрати товари для офісу та бухгалтерії, особистого користування, шкільне приладдя для дитини, товари для творчості. Ви також можете зробити замовлення на виготовлення поліграфічної продукції.

Якщо Ви вже вибрали з каталогу позиції, які Вас зацікавили – зробіть замовлення прямо зараз. Доставка товару буде проведена протягом найближчої доби за вказаною Вами адресою.

Якщо ви хочете отримати кваліфіковану, вичерпну інформацію по асортименту канцтоварів та бланкової продукції нашого магазину – зателефонуйте нашим менеджерам за вказаними у контактах телефонами. За тими ж телефонами Ви можете зробити замовлення на канцтовари і бланкову продукцію. Повідомте менеджеру бажану адресу доставки і час і Ваше замовлення відразу потрапить на обробку.
Доставка по Україні у ваше місто ми здійснюємо за допомогою служб вантажоперевезень. Вартість доставки встановлює служба вантажоперевезень. Умови оплати доставки обговорюються з менеджером.

Оплата товару

Щоб оплатити придбані канцтовари і бланкову продукцію, Ви можете скористатися безготівковим методом оплати. Після того, як вказана у рахунку оплата надійде на розрахунковий рахунок нашої компанії, замовлення на доставку буде оформлено.
Також ми пропонуємо своїм покупцям можливість самовивозу канцелярських товарів, бланкової та поліграфічної продукції на замовлення з магазину та складу в Рівному.

Самовивіз товару зі складу та магазину

Самовивіз зі складу здійснюється після повної оплати замовленої продукції по безготівковому розрахунку. Магазин знаходиться за адресою: м.Рівне, вул. С.Петлюри, 7.

Шановні покупці, зверніть Увагу!

Якщо Ви оплачуєте виставлений на оплату рахунок, то автоматично погоджуєтесь з умовами доставки канцтоварів та бланкової продукції нашим підприємством. Повідомлення, стосовно проведеної оплати необхідне для того, щоб замовлені Вами товари гарантовано були завезені на склад. Ми працюємо тільки по повній, стовідсотковій передоплаті. Канцтовари, поліграфічна продукція доставляються або відпускаються зі складу виключно по факту проведеної оплати за замовлення.

При самовивозі необхідно мати при собі паспорт і довіреність на отримання товару.