Папір для офісу

Сучасний офіс - це місце, де важливі всі деталі.Тільки той, хто розуміє значення іміджу в сучасному діловому світі, може перемогти в конкурентній боротьбі і досягти успіху. Але імідж складається не з одних рекламних проспектів і сайту, це комплексне поняття, в яке входить безліч складових. У тому числі і якість паперу, з якою працюють співробітники. Повага і впевненість в міцному становищі ділового партнера вселяє білосніжна якісна папір офісний.

Будучи найпершим витратним матеріалом будь-якого офісу, папір витрачається, зазвичай, високими темпами. В наш час, коли загальна комп'ютеризація призвела до широких можливостей електронного документообігу та створення різноманітних цифрових проектів, необхідність в наочних паперових роздруківках, все одно, залишається дуже затребуваною. На нашому канцелярському ринку широко представлені і імпортні, і вітчизняні виробники.

Більшість фірм найбільше потребують офісного паперу А-4 формату, але цей розмір не перекриває всі потреби. До речі, формати паперу на увазі, що збільшуючись на одну цифру після «А», розмір паперу виходить, як зігнутий навпіл попередній лист. Найбільшим форматом паперу для офісних потреб є А0, а найменшим - А6, другий менше першого в 64 рази.

Різниться офісний папір і по щільності. Часто використовується щільність 80 грам на один квадратний метр. Це означає, що 1 квадратний метр даного паперу буде важити 80 грам. Папір з такою щільністю відноситься до А класу. Існують, крім цього, класи В і С. У них щільність менше і якість гірша. Папір класу В прекрасно підходить для внутрішнього документообігу, вона не дорога і універсальна. Для чорнових нотаток і начерків годиться папір класу С.

Однак, високі вимоги ділового життя, привчили нас бачити і друкувати документи на білосніжній папері. І хоча прагнення до економії вельми притаманне всім керівникам, і до канцелярським товарам це відноситься повною мірою, подібна економія може обернутися додатковими витратами. Звичайно, можна купити папір З класу і намагатися з її допомогою працювати, наприклад, на недорогому копірі з Китаю, але, через пару місяців, напевно виникне потреба в профілактичному обслуговуванні та ремонті замученої техніки, а варто все це зовсім не дешево. Папір же високого класу береже офісну техніку і приносить задоволення при роботі з нею.